.


.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.



m.stellacentrum.sk

Ceny pohonných hmôt platné pre: 8. týždeň
KrajinaMena9598Nafta
SlovenskoEUR1.315 EUR EUR1.164 EUR
AlbánskoALL172.00169.00
AndorraEUR1.0901.1200.920
BelgickoEUR1.4651.5271.333
BieloruskoEUR0.5920.647
Bosna - HercegovinaBAM1.821.83
BulharskoBGL2.122.372.13
Česká republikaCZK30.6029.78
Čierna HoraEUR1.2901.3301.160
DánskoDKK10.498.75
EstónskoEUR1.223 1.2531.223
FínskoEUR1.5051.5751.365
FrancúzskoEUR1.4481.5001.283
GréckoEUR1.5441.6511.291
GruzínskoGEL2.252.352.09
HolandskoEUR1.6891.7651.339
ChorvátskoHRK9.648.89
ÍrskoEUR1.3991.269
KazachstanKZT150.00164.00129.00
KosovoEUR
LitvaLTL1.1931.2621.103
LotyšskoLVL1.1591.2081.074
LuxemburskoEUR1.1901.2561.028
MacedónskoMKD66.5068.5053.00
MaďarskoHUF370.00382.00
MoldavskoMDL18.0318.6615.60
NemeckoEUR1.3631.171
NórskoNOK16.2915.35
PoľskoPLN4.725.034.58
PortugalskoEUR1.5371.5791.325
RakúskoEUR1.1901.3371.126
RumunskoRON4.684.984.66
RuskoRUB39.1137.67
SlovinskoEUR1.2971.3731.189
SrbskoRSD143.40150.90
ŠpanielskoEUR1.2491.3741.128
ŠvajčiarskoCHF1.4991.5501.560
ŠvédskoSEK14.4215.0214.10
TalianskoEUR1.5751.420
TureckoTRY5.355.374.65
UkrajinaUAH24.4825.5322.10
Veľká BritániaGBP1.2011.3081.223
USAUSD0.6070.677
STELLA Centrum Dopravných Informácií *75, umožňuje na tejto stránke prezeranie a preberanie informácií len na osobné, súkromné účely, nie na komerčné použitie, komerčnú prezentáciu. Používanie informácií z tejto stránky na komerčné účely, ich šírenie rozhlasovým vysielaním, prípadne ich zverejňovanie na iných webových stránkach je porušovaním autorských práv. Ich prípadné ďalšie publikovanie si vyžaduje písomný súhlas STELLA CENTRA.