.


.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.



m.stellacentrum.sk

Ceny pohonných hmôt platné pre: 12. týždeň
KrajinaMena9598Nafta
SlovenskoEUR1.331 EUR EUR1.173 EUR
AlbánskoALL172.00169.00
AndorraEUR1.0901.1200.920
BelgickoEUR1.4201.5021.318
BieloruskoEUR0.5880.608
Bosna - HercegovinaBAM1.79 1.79
BulharskoBGL2.142.392.15
Česká republikaCZK30.6629.70
Čierna HoraEUR1.2901.3301.160
DánskoDKK10.298.64
EstónskoEUR1.1691.2191.179
FínskoEUR1.4541.5251.313
FrancúzskoEUR1.3931.4571.255
GréckoEUR1.5481.6661.295
GruzínskoGEL2.292.392.09
HolandskoEUR1.6521.7451.314
ChorvátskoHRK9.368.74
ÍrskoEUR1.3991.269
KazachstanKZT150.00164.00129.00
KosovoEUR
LitvaLTL1.1811.2501.089
LotyšskoLVL1.1641.2131.074
LuxemburskoEUR1.1421.2061.008
MacedónskoMKD67.0069.0054.00
MaďarskoHUF361.50372.10
MoldavskoMDL18.0918.7215.58
NemeckoEUR1.3171.143
NórskoNOK16.1415.20
PoľskoPLN4.694.944.51
PortugalskoEUR1.5071.5511.306
RakúskoEUR1.2031.3541.132
RumunskoRON4.495.034.53
RuskoRUB39.4137.78
SlovinskoEUR1.3031.3781.200
SrbskoRSD143.90152.90
ŠpanielskoEUR1.2151.3391.105
ŠvajčiarskoCHF1.0401.1501.030
ŠvédskoSEK13.7714.3713.70
TalianskoEUR1.6521.544
TureckoTRY5.165.184.58
UkrajinaUAH24.5425.6222.13
Veľká BritániaGBP1.1841.1441.210
USAUSD0.6140.677
STELLA Centrum Dopravných Informácií *75, umožňuje na tejto stránke prezeranie a preberanie informácií len na osobné, súkromné účely, nie na komerčné použitie, komerčnú prezentáciu. Používanie informácií z tejto stránky na komerčné účely, ich šírenie rozhlasovým vysielaním, prípadne ich zverejňovanie na iných webových stránkach je porušovaním autorských práv. Ich prípadné ďalšie publikovanie si vyžaduje písomný súhlas STELLA CENTRA.