.


.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.



m.stellacentrum.sk

Ceny pohonných hmôt platné pre: 29. týždeň
KrajinaMena9598Nafta
SlovenskoEUR1.241 EUR EUR1.073 EUR
AlbánskoALL159.00158.00
AndorraEUR1.033 1.087 0.871
BelgickoEUR1.3511.4151.193
BieloruskoEUR0.5380.556
Bosna - HercegovinaBAM1.79 1.76
BulharskoBGL1.982.281.94
Česká republikaCZK29.4927.60
Čierna HoraEUR1.1201.1500.970
DánskoDKK10.048.38
EstónskoEUR1.0291.0950.999
FínskoEUR1.3851.4571.184
FrancúzskoEUR1.3521.4021.166
GréckoEUR1.3901.6381.085
GruzínskoGEL1.691.791.49
HolandskoEUR1.5801.6541.229
ChorvátskoHRK8.988.42
ÍrskoEUR1.3191.159
KazachstanKZT138.00152.0099.00
KosovoEUR0.90 0.88
LitvaLTL1.0931.1490.988
LotyšskoLVL1.0881.1370.968
LuxemburskoEUR1.1031.1660.932
MacedónskoMKD61.0063.0049.00
MaďarskoHUF351.00347.00
MoldavskoMDL15.9216.5613.74
NemeckoEUR1.2891.097
NórskoNOK14.5413.12
PoľskoPLN4.434.764.19
PortugalskoEUR1.4521.4891.221
RakúskoEUR1.1321.2891.048
RumunskoRON4.615.094.57
RuskoRUB38.3335.94
SlovinskoEUR1.2231.2961.120
SrbskoRSD133.70140.40
ŠpanielskoEUR1.158 1.292 1.049
ŠvajčiarskoCHF1.4401.4871.438
ŠvédskoSEK12.8213.4212.58
TalianskoEUR1.4871.327
TureckoTRY4.344.363.77
UkrajinaUAH22.2028.8019.33
Veľká BritániaGBP1.1231.2251.128
USAUSD0.638
STELLA Centrum Dopravných Informácií *75, umožňuje na tejto stránke prezeranie a preberanie informácií len na osobné, súkromné účely, nie na komerčné použitie, komerčnú prezentáciu. Používanie informácií z tejto stránky na komerčné účely, ich šírenie rozhlasovým vysielaním, prípadne ich zverejňovanie na iných webových stránkach je porušovaním autorských práv. Ich prípadné ďalšie publikovanie si vyžaduje písomný súhlas STELLA CENTRA.