.


.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.



m.stellacentrum.sk

Ceny pohonných hmôt platné pre: 49. týždeň
KrajinaMena9598Nafta
SlovenskoEUR1.218 EUR EUR1.072 EUR
AlbánskoALL159.00158.00
AndorraEUR1.0451.1500.885
BelgickoEUR1.3601.4271.276
BieloruskoEUR0.5690.589
Bosna - HercegovinaBAM1.751.77
BulharskoBGL2.062.332.03
Česká republikaCZK28.9027.78
Čierna HoraEUR1.0801.1200.950
DánskoDKK10.298.89
EstónskoEUR1.0591.1091.079
FínskoEUR1.3731.4471.256
FrancúzskoEUR1.3601.4051.188
GréckoEUR1.4181.5781.118
GruzínskoGEL1.791.891.64
HolandskoEUR1.611 1.6901.287
ChorvátskoHRK9.178.50
ÍrskoEUR1.2991.219
KazachstanKZT142.00152.0099.00
KosovoEUR
LitvaLTL1.1061.1751.016
LotyšskoLVL1.0841.1330.994
LuxemburskoEUR1.1281.1950.986
MacedónskoMKD60.0062.0047.00
MaďarskoHUF352.00367.00
MoldavskoMDL15.8716.4013.79
NemeckoEUR1.2851.115
NórskoNOK15.2013.90
PoľskoPLN4.484.844.36
PortugalskoEUR1.4251.4901.275
RakúskoEUR1.1181.2681.063
RumunskoRON4.905.264.84
RuskoRUB38.4036.17
SlovinskoEUR1.2061.2831.110
SrbskoRSD132.90139.90
ŠpanielskoEUR1.1721.3091.075
ŠvajčiarskoCHF1.4501.5101.500
ŠvédskoSEK13.5414.1413.54
TalianskoEUR1.4141.383
TureckoTRY4.944.964.29
UkrajinaUAH23.0724.1620.57
Veľká BritániaGBP1.1321.2621.156
USAUSD0.639
STELLA Centrum Dopravných Informácií *75, umožňuje na tejto stránke prezeranie a preberanie informácií len na osobné, súkromné účely, nie na komerčné použitie, komerčnú prezentáciu. Používanie informácií z tejto stránky na komerčné účely, ich šírenie rozhlasovým vysielaním, prípadne ich zverejňovanie na iných webových stránkach je porušovaním autorských práv. Ich prípadné ďalšie publikovanie si vyžaduje písomný súhlas STELLA CENTRA.