.


.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.



m.stellacentrum.sk

Ceny pohonných hmôt platné pre: 21. týždeň
KrajinaMena9598Nafta
SlovenskoEUR1.220 EUR EUR1.039 EUR
AlbánskoALL159.00158.00
AndorraEUR1.0271.0890.839
BelgickoEUR1.3431.4171.158
BieloruskoEUR0.5460.564
Bosna - HercegovinaBAM1.761.68
BulharskoBGL1.872.151.83
Česká republikaCZK28.2626.04
Čierna HoraEUR1.070 1.1400.920
DánskoDKK10.328.18
EstónskoEUR1.0191.0690.949
FínskoEUR1.3861.4601.167
FrancúzskoEUR1.3231.3721.123
GréckoEUR1.3611.5741.021
GruzínskoGEL1.631.731.43
HolandskoEUR1.5871.6641.215
ChorvátskoHRK8.808.11
ÍrskoEUR1.2991.149
KazachstanKZT138.00152.0099.00
KosovoEUR0.900.88
LitvaLTL1.1041.1490.976
LotyšskoLVL1.0581.1070.908
LuxemburskoEUR1.0901.1620.899
MacedónskoMKD62.0064.0047.00
MaďarskoHUF333.00319.00
MoldavskoMDL15.7716.3713.07
NemeckoEUR1.2941.076
NórskoNOK15.0213.33
PoľskoPLN4.394.694.06
PortugalskoEUR1.4531.5751.188
RakúskoEUR1.1281.2731.031
RumunskoRON4.504.684.29
RuskoRUB37.69 35.50
SlovinskoEUR1.2041.2771.079
SrbskoRSD128.70132.40
ŠpanielskoEUR1.1601.2941.029
ŠvajčiarskoCHF1.4211.4701.422
ŠvédskoSEK13.2713.8712.63
TalianskoEUR1.4731.289
TureckoTRY4.534.563.78
UkrajinaUAH21.5027.9018.20
Veľká BritániaGBP1.0921.1961.090
USAUSD0.607
STELLA Centrum Dopravných Informácií *75, umožňuje na tejto stránke prezeranie a preberanie informácií len na osobné, súkromné účely, nie na komerčné použitie, komerčnú prezentáciu. Používanie informácií z tejto stránky na komerčné účely, ich šírenie rozhlasovým vysielaním, prípadne ich zverejňovanie na iných webových stránkach je porušovaním autorských práv. Ich prípadné ďalšie publikovanie si vyžaduje písomný súhlas STELLA CENTRA.