.


.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.



m.stellacentrum.sk

Ceny pohonných hmôt platné pre: 39. týždeň
KrajinaMena9598Nafta
SlovenskoEUR1.238 EUR EUR1.063 EUR
AlbánskoALL159.00158.00
AndorraEUR1.0171.0780.857
BelgickoEUR1.3481.4111.223
BieloruskoEUR0.5460.565
Bosna - HercegovinaBAM1.811.78
BulharskoBGL1.992.321.95
Česká republikaCZK28.9327.07
Čierna HoraEUR1.0701.1100.940
DánskoDKK10.048.18
EstónskoEUR1.0891.1391.069
FínskoEUR1.3581.4311.172
FrancúzskoEUR1.3701.4461.178
GréckoEUR1.3851.4861.077
GruzínskoGEL1.691.791.54
HolandskoEUR1.5961.6741.232
ChorvátskoHRK8.948.27
ÍrskoEUR1.2891.159
KazachstanKZT140.00155.00128.00
KosovoEUR0.900.88
LitvaLTL1.1011.1601.010
LotyšskoLVL1.0541.1030.954
LuxemburskoEUR1.1041.1660.935
MacedónskoMKD62.0063.5048.00
MaďarskoHUF330.00334.00
MoldavskoMDL16.0216.6213.87
NemeckoEUR1.2891.084
NórskoNOK15.0313.58
PoľskoPLN4.424.774.23
PortugalskoEUR1.4571.4981.213
RakúskoEUR1.1191.2661.053
RumunskoRON4.725.174.58
RuskoRUB38.3735.94
SlovinskoEUR1.2131.2861.112
SrbskoRSD132.20137.90
ŠpanielskoEUR1.1491.2861.047
ŠvajčiarskoCHF1.4431.4941.470
ŠvédskoSEK13.0413.6412.59
TalianskoEUR1.4801.322
TureckoTRY4.734.754.06
UkrajinaUAH22.2128.5019.37
Veľká BritániaGBP1.1191.2301.130
USAUSD0.631
STELLA Centrum Dopravných Informácií *75, umožňuje na tejto stránke prezeranie a preberanie informácií len na osobné, súkromné účely, nie na komerčné použitie, komerčnú prezentáciu. Používanie informácií z tejto stránky na komerčné účely, ich šírenie rozhlasovým vysielaním, prípadne ich zverejňovanie na iných webových stránkach je porušovaním autorských práv. Ich prípadné ďalšie publikovanie si vyžaduje písomný súhlas STELLA CENTRA.