.


.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.



m.stellacentrum.sk

Ceny pohonných hmôt platné pre: 26. týždeň
KrajinaMena9598Nafta
SlovenskoEUR1.260 EUR EUR1.084 EUR
AlbánskoALL159.00158.00
AndorraEUR1.0421.1030.880
BelgickoEUR1.3821.4451.190
BieloruskoEUR0.5310.549
Bosna - HercegovinaBAM1.791.74
BulharskoBGL1.962.271.93
Česká republikaCZK29.6427.96
Čierna HoraEUR1.1201.1500.970
DánskoDKK10.358.38
EstónskoEUR1.0451.0951.025
FínskoEUR1.4161.4901.208
FrancúzskoEUR1.3861.4261.175
GréckoEUR1.3971.5501.080
GruzínskoGEL1.691.791.49
HolandskoEUR1.6141.6891.250
ChorvátskoHRK9.058.50
ÍrskoEUR1.3191.189
KazachstanKZT138.00152.0099.00
KosovoEUR0.900.88
LitvaLTL1.1191.1771.008
LotyšskoLVL1.0981.147 0.968
LuxemburskoEUR1.1231.1850.951
MacedónskoMKD63.5065.0050.00
MaďarskoHUF338.00328.00
MoldavskoMDL16.2216.7014.24
NemeckoEUR1.3081.099
NórskoNOK14.9613.29
PoľskoPLN4.494.834.24
PortugalskoEUR1.4711.5121.226
RakúskoEUR1.1481.2921.060
RumunskoRON4.504.684.29
RuskoRUB37.9235.69
SlovinskoEUR1.2381.3061.130
SrbskoRSD131.70136.90
ŠpanielskoEUR1.1731.3051.057
ŠvajčiarskoCHF1.4651.5091.456
ŠvédskoSEK13.2213.8212.73
TalianskoEUR1.4971.333
TureckoTRY4.504.523.85
UkrajinaUAH22.1928.8019.31
Veľká BritániaGBP1.1171.2141.119
USAUSD0.641
STELLA Centrum Dopravných Informácií *75, umožňuje na tejto stránke prezeranie a preberanie informácií len na osobné, súkromné účely, nie na komerčné použitie, komerčnú prezentáciu. Používanie informácií z tejto stránky na komerčné účely, ich šírenie rozhlasovým vysielaním, prípadne ich zverejňovanie na iných webových stránkach je porušovaním autorských práv. Ich prípadné ďalšie publikovanie si vyžaduje písomný súhlas STELLA CENTRA.