.


.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.



m.stellacentrum.sk

Ceny pohonných hmôt platné pre: 34. týždeň
KrajinaMena9598Nafta
SlovenskoEUR1.189 EUR EUR1.022 EUR
AlbánskoALL159.00158.00
AndorraEUR0.9941.0540.834
BelgickoEUR1.3191.3831.224
BieloruskoEUR0.5450.564
Bosna - HercegovinaBAM1.821.78
BulharskoBGL1.992.321.95
Česká republikaCZK28.5926.81
Čierna HoraEUR1.0401.0800.900
DánskoDKK9.948.08
EstónskoEUR1.0111.0610.991
FínskoEUR1.3451.4211.145
FrancúzskoEUR1.2971.3641.120
GréckoEUR1.3631.6321.061
GruzínskoGEL1.691.791.54
HolandskoEUR1.5541.6291.195
ChorvátskoHRK8.607.90
ÍrskoEUR1.2791.149
KazachstanKZT140.00155.0099.00
KosovoEUR0.900.88
LitvaLTL1.0581.1170.956
LotyšskoLVL1.0241.0730.934
LuxemburskoEUR1.0611.1230.894
MacedónskoMKD59.5061.5046.00
MaďarskoHUF348.00343.00
MoldavskoMDL15.1615.6012.83
NemeckoEUR1.2651.067
NórskoNOK15.0313.58
PoľskoPLN4.294.644.05
PortugalskoEUR1.437 1.4741.195
RakúskoEUR1.0921.2431.017
RumunskoRON4.575.054.50
RuskoRUB38.3635.98
SlovinskoEUR1.1751.2421.066
SrbskoRSD133.70139.90
ŠpanielskoEUR1.1301.2671.021
ŠvajčiarskoCHF1.4131.4761.428
ŠvédskoSEK12.8413.4412.54
TalianskoEUR1.4421.285
TureckoTRY4.384.403.75
UkrajinaUAH22.1927.7219.29
Veľká BritániaGBP1.0971.1961.108
USAUSD0.610
STELLA Centrum Dopravných Informácií *75, umožňuje na tejto stránke prezeranie a preberanie informácií len na osobné, súkromné účely, nie na komerčné použitie, komerčnú prezentáciu. Používanie informácií z tejto stránky na komerčné účely, ich šírenie rozhlasovým vysielaním, prípadne ich zverejňovanie na iných webových stránkach je porušovaním autorských práv. Ich prípadné ďalšie publikovanie si vyžaduje písomný súhlas STELLA CENTRA.