.


.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.m.stellacentrum.sk


Modra
Z dôvodu rekonštrukcie plynovodu je úplne uzatvorená ulica Československej armády a čiastočne uzatvorená Štefánikova ulica v Modre. Premávka je riadená svetelnou signalizáciou a obchádzka riadne vyznačená prenosným dopravným značením.
Platí od 22.08.2016 do 30.09.2016


Chocholná-Velčice
Z dôvodu výmeny ložísk na oporách a pilieroch na mostnom objekte Opatovce ponad diaľnicu D1 je čiastočne uzatvorená cesta I. triedy č. 9 v katastrálnom území obce Chocholná-Velčice. Doprava v smere z Bánoviec nad Bebravou do Drietomy s neobmedzeným prístupom na diaľnicu je vedená z cesty I. triedy č. 9 od križovatky diaľnice D1 Trenčín – Juh, v smere do Žiliny, po privádzač do Trenčína. Doprava s obmedzeným prístupom na diaľnicu je vedená cez Trenčiansku Turnú a Trenčín do Chocholnej - Velčíc. Cestná premávka na diaľnici D1 je presmerovaná dopravným značením do voľných jazdných pruhov tých istých jazdných pásov.
Platí od 17.07.2016 do 11.09.2016


D1 Zamarovce
Pre výmenu mostných záverov na dvoch mostoch rátajte s dopravnými obmedzeniami na diaľnici D1, pri Zamarovciach, približne medzi 131. a 132 km. Doprava je vedená v ľavom jazdnom páse v jednom voľnom jazdnom pruhu, v smere do Trenčína a v pravom jazdnom páse je doprava vedená v troch jazdných pruhoch. V jednom v smere do Trenčína a v dvoch v smere do Žiliny. Doprava z ľavého jazdného pásu, v smere do Trenčína je presmerovaná pred mostom cez stredný deliaci pás do pravého jazdného pásu, kde je premávka obojsmerná. Za mostom je vedená späť do ľavého jazdného pásu.
Platí od 23.07.2016 do 10.10.2016


D1 Podtureň
Pred opravu mosta na severnej diaľnici D1, pri Podturni, približne na 280. km, v smere z Liptovského Jána do Liptovského Hrádku je doprava presmerovaná z pravého jazdného pásu cez prejazdy stredným deliacim pásom pred a za mostom do ľavého jazdného pásu, kde je premávka obojsmerná.
Platí od 03.05.2016 do 31.10.2016


Čadca
Z dôvodu realizácie stavby v rámci ktorej bude stávajúci most asanovaný a nahradený novým mostným objektom je uzatvorená cesta I. triedy č. 11 v Čadci. Tranzitná doprava je naďalej vedená po ceste I. triedy č. 11A cez tunel Horelica. Mestská, prímestská doprava (vrátane autobusovej dopravy a vozidiel ADR) je odklonená po ulici Andreja Hlinku, cez obnovené železničné priecestie s napojením na cestu I. triedy č.11B a následne na cestu I. triedy č. 11A. Vozidlá do hmotnosti 3,5t resp. výšky 2,2m môžu využiť premostenie toku s napojením na ceste I. triedy č. 11 pri HM Tesco, resp. miestnu komunikáciu Na Bukov - Podzávoz.
Platí od 16.07.2016 do 16.07.2017


Prešov
Z dôvodu výstavby mostového objektu rátajte s dopravnými obmedzeniami na okružnej križovatke na ceste I. triedy č. 20 v Prešove. Táto križovatka je rozdelená na dva polmesiace, kde je doprava vedená v osi Košická - Petrovianska ulica s možným odbočením a výjazdom z ramien Haniska a sídlisko Šváby. V smere od Hanisky ale nie je možné odbočiť do centra Prešova, ale len na diaľničný privádzač do Košíc a v smere od sídliska Šváby nie je možné odbočiť na diaľničný privádzač do Košíc, ale len na cestu do centra Prešova. Obchádzkové trasy sú riadne vyznačené prenosným dopravným značením.
Platí od 11.07.2016 do 19.03.2017

<- VŠETKY AKTUÁLNE DOPRAVNÉ OBMEDZENIA NÁJDETE TU ->
STELLA Centrum Dopravných Informácií *75, umožňuje na tejto stránke prezeranie a preberanie informácií len na osobné, súkromné účely, nie na komerčné použitie, komerčnú prezentáciu. Používanie informácií z tejto stránky na komerčné účely, ich šírenie rozhlasovým vysielaním, prípadne ich zverejňovanie na iných webových stránkach je porušovaním autorských práv. Ich prípadné ďalšie publikovanie si vyžaduje písomný súhlas STELLA CENTRA.