stellacentrum.sk logo
0904 75 75 75
reklama na lavej strane, dá sa vypnúť reklama na pravej strane, dá sa vypnúť

Aplíkácia ŠKODA Media Services - od roku 2018 s novým dizajnom a funkciami!

(Bratislava 3. januára 2018) - Aplikácia pre inteligentné telefóny ŠKODA Media Services sa predstavila v novom dizajne a s rozšírenými funkciami. Používatelia majú k dispozícii nové menu a vylepšené používateľské rozhranie. Okrem najnovších tlačových správ a noviniek z motošportu prináša tiež unikátne príbehy spojené so značkou ŠKODA. Aplikácia ŠKODA Media Services je k dispozícii pre mobilné zariadenia s operačným systémom iOS a Android.

Atraktívnejšia a prehľadnejšia: Výrazne prepracovaná aplikácia ŠKODA Media Services prináša upravený dizajn, prepracovanú štruktúru a rýchlejšiu a pohodlnejšiu navigáciu. Používatelia získajú možnosť zoznámiť sa s najnovšími tlačovými správami spoločnosti ŠKODA AUTO, ako aj tímu ŠKODA Motorsport. Exkluzívne príbehy z online-platformy ŠKODA Storyboard čitateľov nielen pobavia, ale dodajú aj obsahovú pridanú hodnotu.

ŠKODA Media Services ponúka užitočné funkcie. O nových článkoch sú používatelia informovaní pomocou notifikácií. S funkciou „Čítať neskôr“ si môžu vybraný článok uložiť na neskoršie prečítanie. Aplikácia tiež umožňuje pohodlné sledovanie aktuálnych príspevkov značky ŠKODA na sociálnych sieťach.

Aplikácia je určená predovšetkým novinárom a zástupcom médií, ktorí vďaka nej nájdu najaktuálnejšie informácie o modelových radoch, spoločnosti ŠKODA AUTO a o značke ŠKODA v ucelenej a prehľadnej forme. Výborným spoločníkom bude aj pre všetkých fanúšikov a priaznivcov značky ŠKODA.

Aplikácia je dostupná v oficiálnych obchodoch pre Android alebo iOS