stellacentrum.sk logo
0904 75 75 75
reklama na lavej strane, dá sa vypnúť reklama na pravej strane, dá sa vypnúť

BICYKEL: Hľadáte štýlové skladacie približovadlo?

(Mníchov, 2018) - Jar je čas, keď sa naplno prebúdza cyklistická sezóna. Prvé teplé slnečné lúče vás vylákajú objavovať nádhernú prírodu a šliapnuť do pedálov. S príchodom ďalšej sezóny sa predstavuje nová verzia štýlového skladacieho bicykla MINI, ktorá určite ulahodí dizajnovým fanúšikom. Dvojkolesová skladačka sa dá rýchlo naložiť do kufra akéhokoľvek automobilu a slúži ako flexibilný, moderný a pohodlný dopravný prostriedok. Pôžitok z jazdy máte zaručený, či sa už chystáte na krátku exkurziu mestom alebo na prieskum vidieka.

Funkčnosť a dizajn

Nový skladací bicykel ponúka nadštandardnú funkčnosť v kombinácii s moderným dizajnom. Predstavuje mechanizmus, ktorý umožňuje zložiť a znovu rozložiť ľahký hliníkový rám v priebehu niekoľkých sekúnd. To znamená, že bicykel je možné rýchlo a ľahko zložiť do tvaru, ktorý šetrí priestor, a uskladniť ho v praktickej prepravnej taške. Rám v matnom tmavosivom prevedení so striebornými detailmi a logom Mini Wing na spojovacom prvku konštrukcie vytvára klasický, no zároveň moderný vzhľad. Kožené sedadlo a držadlá na riadidlách koňakovej farby dokonale dolaďujú jeho dizajn.

Technické detaily a dostupnosť

Vďaka polstrovanému koženému sedadlu, ôsmim prevodom a 20-palcovým kolesám je jazda veľmi pohodlná. A čo viac, bicykel neváži ani jedenásť kilogramov. Reťaz potiahnutá teflónom je chránená pred koróziou i odolnou špinou a pripravená do každého počasia. Blatníky na prednom a zadnom kolese poskytujú dodatočnú ochranu pred špliechajúcou vodou a špinou v mokrom a blatistom prostredí.

Skladací bicykel MINI je teraz dostupný u predajcov MINI v Bratislave a v Košiciach. Jeho odporúčaná maloobchodná cena je 650,00 €, dodáva sa úplne zmontovaný a pripravený na jazdu. Zladené doplnky, ako napríklad svetlo MINI Bike Light, môžete nájsť aj na internete a u vybraných dealerov MINI.