stellacentrum.sk logo
0904 75 75 75
reklama na lavej strane, dá sa vypnúť reklama na pravej strane, dá sa vypnúť

BMW Bike Generation IV.

(Mníchov, júl 2019) - Aktuálna, štvrtá generácia bicyklov BMW, využíva spoločný dizajnový jazyk, no upravuje ho pre potreby viacerých oblastí. V nasledujúcich riadkoch vám predstavujeme aktuálne výrobky, ktoré sú etalónom kvality, príznačnej pre túto značku...

BMW Cruise Bike čerpá inšpiráciu z pokračujúceho trendu bicyklov s pevným prevodom. Jeho úzky rám vytvorilo štúdio inovatívneho dizajnu spoločnosti BMW Group s názvom Designworks. Avšak na rozdiel od klasických bicyklov s pevným prevodom sa model od BMW nevzdal komfortu. Jeho 7-rýchlostná bezúdržbová prevodová kazeta Shimano Nexus v náboji zaručuje dynamické zrýchlenie.

BMW M Bike predstavuje ešte športovejšiu kreáciu inšpirovanú vozidlami BMW M zabalenú do matnej čiernej farby a s pásikmi vo farbách M Motorsport. Prevody Shimano SLX/XT majú jedenásť rýchlostí, zatiaľ čo vidlica, vymedzovacie krúžky na riadidlách či rúrka sedadla sú vyrobené z uhlíkových vlákien — to je odľahčená konštrukcia, ktorá pochádza priamo z motoršportu.

Prst na pulze doby držia aj hybridné elektrobicykle značky BMW. Napríklad BMW Active Hybrid E-Bike dokáže vďaka lítiovo-iónovej batérii s kapacitou až 600 Wh a s elektromotorom Brose Drive S Alu prejsť na jedno nabitie ešte väčšiu vzdialenosť.

A BMW Urban Active Bike s úzkym rámom a takmer neviditeľnou batériou predstavuje ideálneho spoločníka na každodenné dochádzanie do práce. BMW tak ponúka správny elektrobicykel na každé použitie, do každého počasia a to aj pre tých, ktorí sa rozhodujú medzi radosťou z jazdy zameranou buď na komfort, alebo na šport.

Flexibilita je druhé meno skladacieho bicykla BMW Folding Bike. Vďaka prefíkanému skladaciemu mechanizmu mu na skladovanie stačí veľmi málo priestoru. Značka BMW sa spojila aj so spoločnosťou Micro Mobility Systems a ponúka výber praktických riešení mobility pre každodenné využitie spojené s dochádzaním. Kolobežka BMW City Scooter dostala mimoriadne kompaktné rozmery a elektrokolobežka BMW E-Scooter dostupná od septembra 2019 dodáva s pomocou zabudovanej batérie extra výkon.

Kolekcia zahŕňa aj dva mimoriadne stabilné modely navrhnuté špeciálne pre deti s názvami BMW Kids Bike a BMW Junior Cruise Bike. Detský bicykel BMW Kids Bike očarí svojou všestrannosťou. Dá sa používať ako plnohodnotný bicykel ako aj na tréning s pomocnými kolieskami.

Bicykle značky BMW sú dostupné u vybraných predajcov BMW. Elektrokolobežka BMW E-Scooter bude dostupná od septembra 2019.

Predajné ceny odporúčané výrobcom (júl 2019):

BMW Cruise Bike – 1 100 €
BMW M Bike – 1 500 €
BMW Active Hybrid E-Bike – 3 500 €
BMW Urban Hybrid E-Bike – 2 500 €
BMW Folding Bike – 750 €
BMW City Scooter – 200 €
BMW E-Scooter – 799 €
BMW Kids Bike – 295 €
BMW Junior Cruiser Bike – 475 €