stellacentrum.sk logo
0904 75 75 75
reklama na lavej strane, dá sa vypnúť reklama na pravej strane, dá sa vypnúť

BMW ktoré zaparkujete v kancelárii...

(Mníchov) - Celosvetovým trendom je nástup elektrickej mobility - a to aj v podobe elektrických kolobežiek. Ide o zaujímavú formu každodennej mobility a zároveň aj dôvod, prečo BMW Lifestyle od septembra 2019 rozširuje svoju ponuku kompaktných elektrických kolobežiek pre malých aj veľkých. Predstavenie elektrickej kolobežky BMW E-Scooter znamená pre spoločnosť BMW Group plod úspešnej spolupráce so spoločnosťou Micro (vynálezca kolobežky Micro Scooter) a ďalšiu príťažlivú ukážku spojenia inovatívnej technológie ako aj špičkovej konštrukcie a dizajnu.

Nová elektrická kolobežka BMW E-Scooter dostane jazdca do cieľa určite rýchlejšie ako keby išiel pešo. Využije pri tom dojazd 12 km a maximálnu rýchlosť 20 km/h. O bezpečnosť na ceste sa starajú dva samostatné brzdové systémy ako aj zabudované predné aj zadné svetlomety. Okrem toho sa táto ľahká kolobežka (váži iba 9 kilogramov) jednoducho poskladá do kompaktného tvaru, ktorý šetrí priestor. Motor s výkonom 150 W a lítiovo-iónová batéria tvoria takmer neviditeľnú súčasť podlahy a zadného kolesa, pričom nový
E-Scooter je každým kúskom praktickým každodenným spoločníkom. Nabíjanie batérie kolobežky E-Scooter trvá do plného nabitia iba dve hodiny.

 

Súčasťou spolupráce medzi spoločnosťami BMW Group a Micro je aj nastaviteľná kolobežka BMW City Scooter, ktorú si vďaka trojnásobne poistenému skladaciemu mechanizmu môže zobrať jazdec všade so sebou. Nízka podlaha so zabudovaným stojanom a väčšie kolesá ponúkajú komfort pri jazde do práce. Po príjazde do cieľa sa City Scooter jednoducho zloží do minimálnych rozmerov a odloží tak, aby nijako neprekážal.

Veľkostne prispôsobivá detská kolobežka BMW Kids Scooter predstavuje ideálny dopravný prostriedok už aj pre najmladšie deti. Najmenší už od troch rokov ju využijú na nadobúdanie rovnováhy a do otváracieho priestoru pod sedadlom si môžu uložiť obľúbené hračky. Pre deti až do 12 rokov sa jednoducho dá odstrániť sedadlo a nastaviť riadidlá do vyššej polohy. Detská kolobežka BMW Kids Scooter sa dodáva vo farbách Čierna, Oranžovo-biela a malinovo červená Raspberry Red.

Elektrická kolobežka BMW E-Scooter bude dostupná od septembra 2019.