stellacentrum.sk logo
0904 75 75 75
reklama na lavej strane, dá sa vypnúť reklama na pravej strane, dá sa vypnúť

BMW M Bike Carbon Edition získa iba 500 nadšencov!

(Mníchov) - Uhlíkové a hliníkové komponenty špičkovej kvality a exkluzívny náter v podobe modrej metalízy Marina Bay dotvárajú technickú podstatu najnovšej edície bicykla BMW...

Uhlíkové a hliníkové komponenty špičkovej kvality dotvárajú technickú podstatu najnovšej špeciálnej edície bicykla BMW, a exkluzívny náter v podobe modrej metalízy Marina Bay mu dodáva nádych sofistikovanej estetiky.

Rovnako ako jeho veľký brat, vysokovýkonný sedan BMW M5, aj model bicykla BMW M Bike Limited Carbon Edition – ktorého výrobná séria je limitovaná na 500 kusov – ponúka výnimočnú dynamiku a svižnosť.

Hydroformovaný hliníkový rám modelu BMW M Bike Limited Carbon Edition je majstrovsky skombinovaný s ďalším ľahkým materiálom: uhlíkom. Vidlica, sedadlové tyče aj rozpery sú vyrobené z tohto prémiového materiálu a vďaka nim bicykel pôsobí ako agilný a ultravýkonný športový stroj.

Esteticky pútavý dizajn dopĺňajú aj kvalitné technické komponenty, ako napríklad plášte 28 × 2,0 Continental CruiseCONTACT s bezpečnostným systémom a hydraulické kotúčové brzdy Shimano BR-M315 pre maximálnu bezpečnosť.

Každý z 500 vyrobených kusov modelu BMW M Bike nesie označenie „Limited Carbon Edition“ (Limitovaná uhlíková edícia) a dodáva sa s vlastným certifikátom.

Maloobchodná cena odporúčaná výrobcom je 1 400,00 €.