stellacentrum.sk logo
0904 75 75 75
reklama na lavej strane, dá sa vypnúť reklama na pravej strane, dá sa vypnúť

Mitsubishi L200: premiéra práve teraz!

(Bangkok / Bratislava) - Mitsubishi Motors Corporation dnes (9.11.2018) vo svetovej premiére v Bangkoku, predstavilo nový pick-up L200.

Nová Mitsubishi L200 je najnovšou verziou modelu, ktorý tento rok oslavuje už 40. narodeniny a vyrába sa v závode Laem Chabang Plant pod taktovkou firmy Mitsubishi Motors (Thajsko) Co. Ltd. 

L200 je globálnym strategickým modelom, ktorý sa po uvedení na thajskom trhu objaví aj na ďalších trhoch regiónu ASEAN, rovnako tak ako v krajinách Oceánie, Stredného Východu, Afriky a Latinskej Ameriky. V budúcnosti sa bude tento model predávať približne v 150 krajinách po celom svete. Mitsubishi plánuje tento fiškálny rok predať cca 180 tisíc týchto vozidiel (v novom aj existujúcom prevedení).

 

Prehľad

Nová L200 bola vyvinutá tak, aby naplnila význam sloganu „Engineered Beyond Tough“. Medzi prvky prispievajúce k výrazne vyššej konkurencieschopnosti tohto modelu patrí aj najnovší variant koncepcie prednej masky v tvare štítu („Dynamic Shield“), ďalej zdokonalený systém pohonu 4WD, ktorý prináša lepšie schopnosti v teréne, ako aj najnovšie prvky aktívnej bezpečnosti vrátane systémov na podporu riadenia. Nový model prináša významné zlepšenie odolnosti a spoľahlivosti, požadované firemnými užívateľmi, rovnako tak ako pohodlie a jazdné vlastnosti v súlade s požiadavkami z radov bežných motoristov.

Interiér

Prepracovaný interiér reprezentuje modernú a robustnú atmosféru. K dojmu vysokej kvality prispievajú materiály mäkké na dotyk a prešívanie v oblasti stredovej konzoly, lakťových opierok a parkovacej brzdy.

Systém pohonu 4WD pre lepšie jazdné schopnosti v akomkoľvek teréne

Nová L200 v prevedení 4WD je vybavená buď systémom Super-Select 4WD, ktorý zabezpečuje optimálne držanie stopy a jazdné správanie na ľubovoľnom povrchu, alebo systémom pohonu Easy-Select 4WD, ktorý zjednodušuje prepínanie medzi jazdnými režimami v závislosti od povrchu vozovky. Okrem nových jazdných režimov prinášajú oba systémy pohonu 4WD vylepšené schopnosti v teréne.

Nový režim Off-road

Systém Super-Select ako aj systém Easy-Select 4WD používa nový režim „Off-road“ s nastavením GRAVEL (štrk), MUD / SNOW (bahno / sneh), SAND (piesok) a ROCK (kamene, iba pre 4LLc). Navolením režimu Off-road sa zabezpečuje integrované riadenie výkonu motora, prevodovky a brzdenia s cieľom regulovať mieru preklzu kolies, a tak čo najviac zlepšiť schopnosti v teréne a vyslobodenie vlastnými silami v bahne či snehu.

Európska špecifikácia L200 bude zverejnená pred jej uvedením na európske trhy, ktoré je naplánované koncom leta 2019.