stellacentrum.sk logo
0904 75 75 75
reklama na lavej strane, dá sa vypnúť reklama na pravej strane, dá sa vypnúť

Nový PEUGEOT RIFTER pre elegantných cestovateľov

(Bratislava) - Nový Peugeot RIFTER,  po prvý krát verejnosti predstavený v marci 2018  na Autosalóne v Ženeve, prichádza v týchto dňoch aj   na slovenský trh.

Komerčný slogan „Nový PEUGEOT RIFTER – Deň patrí Vám“  - podčiarkuje jeho osobnosť, štýl,  inovatívnu karosériu stvorenú  pre dobrodružstvá každodenného života. PEUGEOT RIFTER spĺňa nároky  elegantného cestovateľa,  ale ponúka aj všestrannosť používania.  Robustný a elegantný štýl, revolučný interiér vybavený PEUGEOT i-Cockpit®-om sľubuje jedinečnú jazdu za každých okolností.

RIFTER je postavený na novej platforme EMP2, ktorá vyniká svojimi dynamickými vlastnosťami. V spojení so špecifickým vývojom zadnej časti pre uprednostnenie modularity a zaťaženia, ponúka RIFTER kombináciu komfortu a jazdných vlastností na takej úrovni, aká v tomto segmente ešte nebola.

Výbavové úrovne a motorizácie 

Nový Peugeot RIFTER prichádza v 3 výbavových úrovniach: ACTIVE, ALLURE a GT LINE.

Dostupné budú v štandardnej, ale aj predĺženej verzii LONG (+35 cm). Pri oboch dĺžkach je možnosť výberu 5 alebo 7 miestnej verzie.

Pod kapotou budú...

Od uvedenia modelu sú dostupné benzínové a naftové motorizácie 1.2 PureTech 110k so 6-stupňovým manuálom, 1.5 BlueHDi verzie s výkonom 75k a 100k s 5-stupňovým manuálom. Vrcholom bude verzia s výkonom 130k so 6-stupňovým manuálom alebo s 8-stupňovým automatom.

Ponuku v máji 2019 doplní motorizácia 1.2 PureTech 130k s automatickou prevodovkou EAT8.

Cena nového Peugeot RIFTER začína na 15.990€, v cene je zahrnutá 4 ročná záruka a možnosť 0% leasingu.