Stella magazín: Nový PEUGEOT RIFTER pre elegantných cestovateľov
stellacentrum.sk logo
0904 75 75 75
reklama na lavej strane, dá sa vypnúť reklama na pravej strane, dá sa vypnúť

Nový PEUGEOT RIFTER pre elegantných cestovateľov

(Bratislava) - Nový Peugeot RIFTER,  po prvý krát verejnosti predstavený v marci 2018  na Autosalóne v Ženeve, prichádza v týchto dňoch aj   na slovenský trh.

Komerčný slogan „Nový PEUGEOT RIFTER – Deň patrí Vám“  - podčiarkuje jeho osobnosť, štýl,  inovatívnu karosériu stvorenú  pre dobrodružstvá každodenného života. PEUGEOT RIFTER spĺňa nároky  elegantného cestovateľa,  ale ponúka aj všestrannosť používania.  Robustný a elegantný štýl, revolučný interiér vybavený PEUGEOT i-Cockpit®-om sľubuje jedinečnú jazdu za každých okolností.

RIFTER je postavený na novej platforme EMP2, ktorá vyniká svojimi dynamickými vlastnosťami. V spojení so špecifickým vývojom zadnej časti pre uprednostnenie modularity a zaťaženia, ponúka RIFTER kombináciu komfortu a jazdných vlastností na takej úrovni, aká v tomto segmente ešte nebola.

Výbavové úrovne a motorizácie 

Nový Peugeot RIFTER prichádza v 3 výbavových úrovniach: ACTIVE, ALLURE a GT LINE.

Dostupné budú v štandardnej, ale aj predĺženej verzii LONG (+35 cm). Pri oboch dĺžkach je možnosť výberu 5 alebo 7 miestnej verzie.

Pod kapotou budú...

Od uvedenia modelu sú dostupné benzínové a naftové motorizácie 1.2 PureTech 110k so 6-stupňovým manuálom, 1.5 BlueHDi verzie s výkonom 75k a 100k s 5-stupňovým manuálom. Vrcholom bude verzia s výkonom 130k so 6-stupňovým manuálom alebo s 8-stupňovým automatom.

Ponuku v máji 2019 doplní motorizácia 1.2 PureTech 130k s automatickou prevodovkou EAT8.

Cena nového Peugeot RIFTER začína na 15.990€, v cene je zahrnutá 4 ročná záruka a možnosť 0% leasingu.