stellacentrum.sk logo
0904 75 75 75
reklama na lavej strane, dá sa vypnúť reklama na pravej strane, dá sa vypnúť

TIP: Autosalón Nitra 2018

(Nitra) - Ak chcete na vlastné oči uvidieť auto ktoré zhmotňuje najnovšie vedecké poznatky a ktoré dokáže jazdiť na vodík, tak si urobte krátky výlet do Nitry a vyberte sa do pavilónu B, kde vystavuje značka Hyundai. Návštevu v tomto stánku však odporúčame aj tým, ktorí sa vodíka "boja" a páči sa im aj obyčajná elektrina. V expozícii Hyundai totiž poľahky nájdu aj ďalšie veľmi zaujímavé exempláre.

Na tohtoročnom autosalóne však okrem noviniek od značky Hyundai, uvidíte expozície 30 značiek, ktoré spoločne priniesli na výstavisko 45 noviniek. 

Autosalón Nitra predstavuje značky, ktoré nebolo možné vidieť ani na nedávnom autosalóne v Paríži, medzi nimi Opel, Volvo, Nissan, Mitsubishi, Volkswagen, Ford, Mazda a Jeep. Slovenskú premiéru majú v Nitre Škoda Kodiaq RS, Hyundai i30 N-line, Kia Proceed, Cupra Ateca.

Z mnohých elektromobilov zaujme Hyundai Kona electric a Jaguar I-Pace electric. Slovenskú premiéru má na nitrianskom výstavisku aj - už v našom úvode spomenutý futuristický, ale už sériovo vyrábaný model Hyundai NEXO, ktorý je poháňaný vodíkovými palivovými článkami.

Už tradičnou súčasťou autosalónu sú autá z kategórie veteránov, ktorých sa tu tentoraz zišlo vyše stovky. Skrátka neprídu ani vyznavači skúšobných jázd, ktoré tu takmer každá z automobiliek poskytuje.

V galérii vám zámerne prináša iba malý výber z toho obrovského množstva zaujímavých áut, ktoré na autosalóne čakajú na vaše obdivné pohľady.