stellacentrum.sk logo
0904 75 75 75
Hyundai Tucson Shadow banner reklama na lavej strane, dá sa vypnúť reklama na pravej strane, dá sa vypnúť
Aktualizované: 25.9.2017 17:00 hod.

Aktuálne dopravné informácie

LINKY NA NAHLASOVANIE AKTUÁLNYCH UDALOSTÍ:

+421904 75 75 75

 O2: *75

ORANGE: +421905774074

T-COM:    +421903774074

Všeobecná situácia:

Všetky sledované diaľničné úseky, rýchlostné cesty a väčšina ciest I. triedy je zjazdná a prejazdná. Povrch vozoviek je prevažne suchý až vlhký.

Prejazdnosť - Strečno: cesta medzi Žilinou - Martinom v úseku Strečno je prejazdná.

Kompa Záhorská Ves – Angern premáva a most Moravský Svätý Ján – Hohenau je otvorený.

Kompa vo Vojke premáva podľa prevádzkového poriadku.
 

Aktuálne informácie:

Následky dopravných nehôd odstraňujú:

 • v Bratislave na Rázusovom nábreží, pred odbočením na Námestie Ľudovíta Štúra. Blokovaný je jeden jazdný pruh v smere na Šafárikovo námestie a
 • pod Strečnom, v smere do Vrútok, pri motoreste, blokovaný je jeden jazdný pruh, počítajte tam so zdržaním.

So zhustenou premávkou a zdržaním rátajte:

 • v Bratislave na Slovnaftskej, Gagarinovej, Popradskej, Hradskej a na Svornosti, v smere von z mesta,
 • na trase z Bratislavy, v smere do Rovinky,
 • na vjazde do Senca, v smere z D1,
 • na vjazde do Čadce, v smere zo Svrčinovca a
 • v Košiciach na Triede SNP, v oboch smeroch.

Cestné kontroly sa nachádzajú:

 • v Pincinej, v smere z Lučenca a
 • v Spišských Vlachoch, v smere do Krompách.

Stellacentrum odporúča dodržiavať maximálnu povolenú rýchlosť aj:

 • na vjazde do Svätého Jura, v smere z Pezinka,
 • pri Ivachnovej, v smere do Ružomberka,
 • v Pravenci, v smere do Nedožer – Brezian a
 • za Žilinou, v smere do Vrútok.


Dopravné obmedzenia:

Bratislava - Devín

Pre opravu vozovky je uzatvorená Kremeľská ulici v Bratislave - Devíne, v úseku od Brigádnickej ulice, v smere do Devínskej Novej Vsi. Obmedzenie je vyznačené prenosnými dopravnými značkami a premávka je vedená vo voľnej časti vozovky.

Bratislava – Karlova Ves

Pre opravu povrchu vozovky je čiastočne uzatvorená ulica Hany Meličkovej v Bratislave – Karlovej Vsi, v smere na Majerníkovu. Obmedzenie je vyznačené prenosnými dopravnými značkami a premávka je vedená vo voľnej časti vozovky.

D2 Sekule - Kúty

Pre údržbu je uzatvorený pravý jazdný pruh a núdzový pruh na diaľnici D2, medzi 7. a  5. km, v smere zo Sekúľ do Kútov. Obmedzenie je vyznačené prenosnými dopravnými značkami a premávka je vedená vo voľnom jazdnom pruhu.

Kátov

Pre opravu a rekonštrukciu je čiastočne uzatvorená cesta III. triedy č. 1127 v obci Kátov. Obmedzenie je vyznačené prenosnými dopravnými značkami a premávka je vedená vo voľnej časti vozovky.

Zamarovce – Skalka nad Váhom

Pre výstavbu kanalizácie je čiastočne uzatvorená cesta II. triedy č. 507 medzi Zamarovcami a Skalkou nad Váhom. Obmedzenie je vyznačené prenosnými dopravnými značkami a premávka je vedená vo voľnej časti vozovky.

Komárno

Pre rekonštrukciu plynovodov je čiastočne uzatvorená Eötvösova ulica v Komárne. Obmedzenie je vyznačené prenosnými dopravnými značkami a premávka je vedená voľnej časti vozovky.

Považský Chlmec

Pre výstavbu kanalizácie je uzatvorená cesta II. triedy č. 507 v Považskom Chlmci. Obchádzka pre osobné vozidlá vedie po ceste I. triedy č. 11 cez Žilinu a po ceste I. triedy č. 61 do Bytče a po ceste II. triedy č. 507 do Považského Chlmca. Platí aj pre nákladné vozidlá v smere do Považského Chlmca. Pre nákladné vozidlá idúce z Považského Chlmca do Kotešovej po účelovej ceste popri Hričovskom kanáli.

Rudina

Pre opravu železničného priecestia bude 25. a 26.9.2017 od 07:00 ho do 13:00 h uzatvorená cesta III. triedy č. 2095 v Rudine. Obmedzenie je vyznačené prenosnými dopravnými značkami a obchádzka je vedená cez obec Rudinka, Vranie, po ceste I. triedy č. 11 a Kysucké Nové Mesto.

R1 Nová Baňa

Pre výmenu mostných záverov je čiastočne uzatvorená rýchlostná cesta R1, približne na 95. km, v smere v smere z Novej Bane do Hronského Beňadika. Doprava je presmerovaná do druhého jazdného pruh toho istého jazdného pásu striedavo, podľa jednotlivých etáp.

Rabča

Pre stavebné práce je čiastočne uzatvorená cesta I. triedy č. 78 v Rabči. Obmedzenie je vyznačené prenosnými dopravnými značkami a premávka je vedená vo voľnej časti vozovky.

Tunel Bôrik

V pondelok, 25.septembra bude od 8:00 h cca do 13:00 h v tuneli Bôrik cvičenie záchranných zložiek. Obchádzka je vedená po starej ceste cez Svit.

Levoča

Z dôvodu rekonštrukcie Košickej brány a priľahlých spevnených plôch je uzatvorená časť miestnej komunikácie na Košickej ulici v meste Levoča. Obmedzenie je vyznačené prenosnými dopravnými značkami a obchádzka je vedená po ceste I. triedy č. 18 a miestnych komunikáciách na Vysokej a Novej ulici.

Košice

Pre modernizáciu električkových tratí je čiastočne uzatvorená Trieda SNP v Košiciach, v úseku Toryská - Laborecká - Ondavská - Račí potok. Doprava je vedená vo voľnom pravom jazdnom pruhu.

STELLACENTRUM,

Číslo na podávanie informácií, ktorými pomôžete aj ostatným:

0904 75 75 75