stellacentrum.sk logo
0904 75 75 75
Hyundai Tucson Shadow banner reklama na lavej strane, dá sa vypnúť reklama na pravej strane, dá sa vypnúť
Aktualizované: 23.9.2017 18:10 hod.

Aktuálne dopravné informácie

LINKY NA NAHLASOVANIE AKTUÁLNYCH UDALOSTÍ:

+421904 75 75 75

 O2: *75

ORANGE: +421905774074

T-COM:    +421903774074

Všeobecná situácia:

Väčšina sledovaných diaľničných úsekov a rýchlostných ciest je zjazdných a prejazdných. Povrch vozoviek je prevažne vlhký až mokrý.

Prejazdnosť - Strečno: cesta medzi Žilinou - Martinom v úseku Strečno je prejazdná.

Horské priechody:

Väčšina sledovaných horských priechodov je zjazdná, povrch vozoviek je prevažne vlhký až mokrý.

Kremnické Bane, sú kvôli podmytej vozovke neprejazdné,  obchádzka iba pre vozidlá s hmotnosťou do 3,5 tony je možná cez obec Krahule.

Aktuálne informácie:

Následky dopravných nehôd odstraňujú:

 • v Bratislave, na zjazde z Prístavného mosta na Bajkalskú ulicu, v smerom z Petržalky, kde skončilo auto vo zvodidlách, pri prejazde sa výraznejšie nezdržíte a
 • na rýchlostnej ceste R1, pred Žiarom nad Hronom, v smere zo Zvolena. Blokovaný je ľavý a čiastočne aj pravý pruh, prejdete tadiaľ takmer bez zdržania a
 • za Malou Idou, v smere do Hodkoviec, kde sa zrazili dve osobné autá, zdržíte sa minimálne.

Pre práce na ceste sa zdržíte medzi Príbovcami a Turčianskymi Teplicami, v oboch smeroch.

Pre pravidelnú údržbu je uzatvorená diaľnica D1 Mengusovce – Poprad - Západ, vrátane tunela Bôrik. Obmedzenie je vyznačené prenosnými dopravnými značkami a obchádzka je vedená po ceste I. triedy č. 18 cez Svit. Uzávierka potrvá do 25.09.2017 14:00 h.

Stellacentrum odporúča dodržiavať maximálnu povolenú rýchlosť aj:

 • v Bratislave - Petržalke, na Bratskej, v smere z diaľničného obchvatu,
 • na vjazde do Bratislavy, na starej ceste, v smere zo Senca,
 • na diaľnici D1, pred Čatajom, v smere z Trnavy,
 • v Kátlovciach, v smere do Dechtíc,
 • na vjazde do Handlovej, v smere z Prievidze,
 • v Potri, v smere do Veľkého Krtíša,
 • v Starých Horách, v smere na Donovaly,
 • v Podbrezovej, v smere do Banskej Bystrice,
 • v Piesku, v smere do Bystrej,
 • v Bátke, v smere do Rimavskej Soboty,
 • za Starým Smokovcom, v smere do Popradu,
 • za Turňou nad Bodvou, v smere do Hrhova,
 • v Košiciach, na Južnej triede, v smere do Barce,
 • v Budimíre, v smere do Košíc a
 • v Lade, obojsmerne.

Mobilné radary:

 • tmavý Seat meria rýchlosť na diaľnici D1, medzi Bratislavou a Trnavou,
 • tmavý Golf jazdí medzi Hlohovcom a Nitrou a
 • biela Fabia sa pohybuje po Bardejove aj Nižnom Hrabovci.

Hraničné priechody:

Podľa hlásení oddelení hraničnej a cudzineckej polície sa na hraničnom priechode Ubľa zdržíte približne 30 minút v oboch smeroch a vo Vyšnom Nemeckom sa nákladná doprava zdrží 4 hodiny pri vstupe a 3 hodiny pri výstupe z republiky a osobná doprava 90 minút pri vstupe na Slovensko.

Kompa Záhorská Ves – Angern premáva a most Moravský Svätý Ján – Hohenau je otvorený.

Kompa vo Vojke premáva podľa prevádzkového poriadku.

Dopravné obmedzenia:

Bratislava

Z dôvodu konania športovej akcie – cyklistická časovka v rámci Ružinovských hodových slávností bude 23.09.2017 od 12:00 h do 18:00 h uzatvorená v oboch smeroch Ružinovská ulica v Bratislave, v úseku od Bajkalskej po Tomášikovú ulicu vrátane výjazdov a vjazdov z kolmých ulíc na Ružinovskú ulicu, ľavé jazdné pruhy v oboch smeroch na Ružinovskej ulici, v smere od Tomášikovej ulice po obratisko električiek a jazdné pruhy na Tomášikovej ulici, v smere na Ružinovskú ulicu.

Bratislava

Pre montáž vežového žeriavu pre stavbu administratívnej budovy je uzatvorený ľavý jazdný pruh na Mýtnej ulici v Bratislave, za Račianskym mýtom, v smere k Vazovovej ulici. Obmedzenie je vyznačené prenosnými dopravnými značkami a premávka je vedená vo voľnej časti vozovky.

Bratislava

Pre opravu povrchu vozovky je čiastočne uzatvorená Legionárska ulica v Bratislave, v úseku od Krížnej ulice po Račianske mýto. Obmedzenie je vyznačené prenosnými dopravnými značkami a premávka je vedená vo voľnej časti vozovky.

Bratislava

Z dôvodu konania športového podujatia rátajte 23.09.2017 od 12:00 h do 18:00 h s dopravnými obmedzeniami Pribinovej ulici, od Štefánikovho námestia po OC Eurovea, Rázusovom nábreží, Viedenskej ceste, v úseku od Einsteinovej ulice po Starý most, Krasovského ulici, lávke Starého mosta a mosta Apollo.

Skalica

Z dôvodu konania kultúrno-spoločenského podujatia Skalické dni 2017 budú od 20.00 hod. 20.9.2017 do 24.00 hod. 25.9.2017 pre dopravu úplne uzatvorené miestne komunikácie v centrálnej mestskej zóne (historické centrum) mesta Skalica. Obchádzky sú vyznačené prenosným dopravným značením.

D2 Sekule - Kúty

Pre údržbu je uzatvorený pravý jazdný pruh a núdzový pruh na diaľnici D2, medzi 7. a  5. km, v smere zo Sekúľ do Kútov. Obmedzenie je vyznačené prenosnými dopravnými značkami a premávka je vedená vo voľnom jazdnom pruhu.

Udiča - kúpele Nimnica

Cesta medzi Udičou a kúpeľmi Nimnica je pre stavebné práce na železnici uzavretá. Obchádzka vedie cez Púchov a Považskú Bystricu. Obmedzenie potrvá do 24.09.2017 18:00 h.

Žilina - Brodno

Z dôvodu frézovania a  pokládky asfaltových vrstiev vozovky je čiastočne uzatvorená cesta I. triedy č. 11 v Žiline – Brodne, v smere do mesta. Cestná premávka je presmerovaná dočasným dopravným značením obojsmerne do jedného jazdného pruhu regulovaná cestnou svetelnou signalizáciou.

R1 Hronská Breznica  - Žiar nad Hronom

Pre opravu vozovky je uzatvorený pravý jazdný pruh na rýchlostnej ceste R1 Hronská Breznica  - Žiar nad Hronom, približne na 136. km, medzi 134. a 130. km a 130 km, v smere do Žarnovice. Obmedzenia sú vyznačené prenosnými dopravnými značkami a premávka je vedená vo voľnom jazdnom pruhu.

Dolný Kubín

Pre jarmok bude od 22.09.2017 od 04:00  hod.  do  23.09.2017 do 19:00 hod. uzatvorená Gäceľská ulica v Dolnom Kubíne. Obmedzenie bude vyznačené prenosnými dopravnými značkami a obchádzka povedie cez Veličnú a Oravskú Porubu.

Fiľakovo

Pre rekonštrukciu chodníkov je čiastočne uzatvorená Mlynská ulica vo Fiľakove, v úseku od križovatky s Tehelnou po križovatku Gemerskou ulicou. Obmedzenie je vyznačené prenosnými dopravnými značkami a premávka je vedená voľnej časti vozovky.

D1 Liptovský Hrádok

Pre práce na ceste je uzatvorený pravý jazdný pruh na severnej diaľnici D1, približne na 284. km, pri Liptovskom Hrádku, v smere do Važca. Rýchlosť je obmedzená na 60 km/h.

D1 Mengusovce – Poprad – Západ, tunel Bôrik

Pre pravidelnú údržbu je uzatvorená diaľnica D1 Mengusovce – Poprad - Západ, vrátane tunela Bôrik. Obmedzenie je vyznačené prenosnými dopravnými značkami a obchádzka je vedená po ceste I. triedy č. 18 cez Svit. Uzávierka potrvá do 25.09.2017 14:00 h.

Krompachy

Pre jarmok bude od 6:00 hod. 21.09.2017 do 02:00 hod. 24.09.2017  uzatvorená cesta III. triedy č. 3255 v Krompachoch, v úseku od križovatky s Lorencovou ulicou po križovatku so Zemanskou ulicou. Obchádzková trasa je vedená po Lorencovej ulici.

Sobrance

Pre jarmok bude od 21.9.2017 06:00 hod do 23.9.2017 18:00 hod. uzatvorená Štefániková ulica v Sobranciach. Obchádzka je vedená po ceste I. triedy č. 19 a po miestnych komunikáciách ulici 1. mája, ulici Kpt. Nálepku a Tibavskej ulici.

STELLACENTRUM,

Číslo na podávanie informácií, ktorými pomôžete aj ostatným:

0904 75 75 75